Team Finland maailmalla

Suomi

Ota yhteyttä puhelimitse numeroon 0295 020 510, jätä yhteydenottopyyntö verkossa tai ole suoraan yhteydessä alueesi koordinaattoriin.

Uusimaa: Henri Molander, 0295 021 106, henri.molander(at)ely-keskus.fi

Kanta-Häme: Eino Jokinen, 0295 025 051, eino.jokinen(at)ely-keskus.fi

Satakunta: Mirja Hinkkanen, 0295 022 110,  mirja.hinkkanen(at)ely-keskus.fi

Pirkanmaa: Jukka Kohonen, 0295 023 555, jukka.kohonen(at)ely-keskus.fi

Varsinais-Suomi: Jari Kauppila, 0295 022 585, jari.kauppila(at)ely-keskus.fi

Keski-Suomi: Jouni Hynynen, 0295 024 545, jouni.hynynen(at)ely-keskus.fi

Kymenlaakso: Ilpo Kinttula, 0295 029 055, ilpo.kinttula(at)ely-keskus.fi

Etelä-Karjala: Juha Linden, 0295 029 069, juha.linden(at)ely-keskus.fi

Etelä-Savo: Kirsi Kosunen, 0295 024 056, kirsi.kosunen(at)ely-keskus.fi

Pohjois-Savo: Jari Vitikainen, 0295 026 644, jari.vitikainen(at)ely-keskus.fi

Pohjois-Karjala: Tapio Kinnunen, 0295 026 063, tapio.kinnunen(at)ely-keskus.fi

Pohjanmaa: Vesa Kojola, 0295 028 579, vesa.kojola(at)ely-keskus.fi

Pohjois-Pohjanmaa: Juha Elf, 0295 038 038, juha.elf(at)ely-keskus.fi

Lappi: Tytteli Karvonen-Juntura, 0295 037 060, tytteli.karvonen-juntura(at)ely-keskus.fi

Kainuu: Esko Kokkonen, 0295 023 556, esko.kokkonen(at)ely-keskus.fi

Päijät-Häme: ota yhteyttä puhelimitse numeroon 0295 020 510 tai jätä yhteydenottopyyntö verkossa

Etelä-Pohjanmaa: ota yhteyttä puhelimitse numeroon 0295 020 510 tai jätä yhteydenottopyyntö verkossa

Keski-Pohjanmaa: ota yhteyttä puhelimitse numeroon 0295 020 510 tai jätä yhteydenottopyyntö verkossa

Pohjois-, Keski- ja Etelä-Amerikka

 

Muissa asioissa löydät kaikki yrityspalvelut edelleen Yritys-Suomesta. Tietoa, palveluja ja työkaluja yrityksille ja yrityksen perustajille.

Yritys-Suomi