Team Finland maailmalla

Suomi

Jätä yhteydenottopyyntö verkossa tai ole suoraan yhteydessä alueesi koordinaattoriin.

Uusimaa: Henri Molander, 0295 021 106, henri.molander(at)ely-keskus.fi

Pirkanmaa: Jukka Kohonen, 0295 023 555, jukka.kohonen(at)ely-keskus.fi

Päijät-Häme: Matti Nykänen, 0295 025 079, matti.nykanen(at)ely-keskus.fi

Varsinais-Suomi: Jari Kauppila, 0295 022 585, jari.kauppila(at)ely-keskus.fi

Satakunta: Carita Vastinesluoma, 0295 022 109, carita.vastinesluoma(at)ely-keskus.fi

Keski-Suomi: Jouni Hynynen, 0295 024 545, jouni.hynynen(at)ely-keskus.fi

Etelä-Karjala: Juha Lindén, 0295 029 069, juha.linden(at)ely-keskus.fi

Etelä-Savo: Kirsi Kosunen, 0295 024 056, kirsi.kosunen(at)ely-keskus.fi

Etelä-Pohjanmaa: Riikka Ylikangas, 0295 027 578, riikka.ylikangas(at)ely-keskus.fi 

Keski-Pohjanmaa: Tom Saksa, 0295 028 614, tom.saksa(at)ely-keskus.fi 

Pohjois-Savo: Markku Koponen, 0295 016 026, markku.koponen(at)ely-keskus.fi

Pohjois-Karjala: Tapio Kinnunen, 0295 026 063, tapio.kinnunen(at)ely-keskus.fi

Pohjanmaa: Vesa Kojola, 0295 028 579, vesa.kojola(at)ely-keskus.fi

Pohjois-Pohjanmaa: Juha Elf, 0295 038 038, juha.elf(at)ely-keskus.fi

Kainuu: Mari Maier, 0295 023 570, mari.maier(at)ely-keskus.fi

Lappi: Tytteli Karvonen-Juntura, 0295 037 060, tytteli.karvonen-juntura(at)ely-keskus.fi

Kanta-Häme: Jätä yhteydenottopyyntö verkossa 

Kymenlaakso: Jätä yhteydenottopyyntö verkossa

 

Pohjois-, Keski- ja Etelä-Amerikka

 

Muissa asioissa löydät kaikki yrityspalvelut edelleen Yritys-Suomesta. Tietoa, palveluja ja työkaluja yrityksille ja yrityksen perustajille.

Yritys-Suomi