Tule tapaamaan Finpron edustajia maailmalta!

Finpro 9.8.2017 15.50
Tiedote

Finpron edustajat ympäri maailman tulevat Helsinkiin viikolla 34 (21.8-). Tartu tilaisuuteen ja hanki arvokasta tietoa eri markkinoista! Katso alta lista henkilöistä ja yhteystiedot ja sovi tapaamiset suoraan heidän kanssaan:   

CHILE:  Maria Ala-Kaila – maria.ala-kaila@finpro.fi

ESPANJA JA PORTUGALI: Pablo Sanz – pablo.sanz@finpro.fi

ISO-BRITANNIA: Meria Heikelä – meria.heikela@finpro.fi tai Janna Mure - janna.mure@finpro.fi

LÄHI-ITÄ:  Jukka Hahlanterä – jukka.hahlantera@finpro.fi

PUOLA:  Agnieszka Wrobel – Agnieszka.Wrobel@finpro.fi

SAKSA:  Markus Müller – markus.mueller@finpro.fi

SINGAPORE: Riku Mäkelä – riku.makela@formin.fi

TANSKA ja markkinoiden mahdollisuudet: Terhi Rasmussen – terhi.rasmussen@finpro.fi

USA: Val Kratzman – val.kratzman@finpro.fi tai  Hartti Suomela – hartti.suomela@finpro.fi

VIETNAM:  Eija Tynkkynen – eija.tynkkynen@finpro.fi

uutinen

Finpro Team Finland